top of page

Zakres Uslug

Prawo karne i regulacyjne oraz oszustwa podatkowe, cywilne i biznesowe. Jak rowniez prawo emigracyjne, handlowe, odzyskiwanie dlugow, przestepstwa drogowe, prawo rodzinne, prawo spadkowe, pisanie testamentu, prawo pracy, odwolania od wyrokow, zajecie pojazu przez UK Boarder Force.


Zajmujemy sie tez deportacjami, ekstradycjami, sporami miedzy firmami. Dajemy porade z zakresu przeciwdzialania praniu pieniedzy oraz finansowaniu teroryzmu i korupcji.


Zoi Bilderberg reprezentuje klientow w sprawach cywilnych, bankructwie osobistym oraz bankructwie firm.

 

Prowadzimy sprawy w sadzie rodzinnym, reprezentujemy klienta przy rozwodzie, podziale majatku oraz przy sporach o prawa opieki nad dziecmi.

 

Jestesmy firma osiagajaca rezultaty i mamy wielu stalych klientow.

 

W zwiazku z ciagle zmieniajacym sie prawem, staramy sie nie tylko udzielic porady, ale tez pokierowac klienta na wlasciwe tory. Pracujemy z klientem niezaleznie od tego czy jest to firma czy indywidualna osoba, koncentrujac sie na glownych aspektach prawa. Dzialamy szybko i profesionalnie.

 

Najwyzsza Jakosc Uslug

 

Gwarantujemy najwyzsza jakosc uslug, zawsze majac na uwadze dobro klienta. Staramy sie osiagnac najlepsze rezultaty biorac pod uwage kazdy aspekt prawa. Nasz zespol sklada sie z wielu adwokatow wykfalifikowanych w roznych dziedzinach prawa, ktorzy pracuja razem aby znalezc rozwiazanie kazdego problemu.

 

Trwałe pełnomocnictwa
 

Coraz częściej zdarza się, że starsi ludzie dotknięci zostają chorobą Alzheimera i demencją, powinniśmy stawić czoła temu problemowi. Pamiętaj, że możesz stracić zdolność racjonalnego myślenia i dlatego ważne jest, aby w odpowiednim czasie sporządzić tzw. lasting powers of attorney (trwałe pełnomocnictwo).
 

Deputyships (Kuratela)

 

Celem jest ochrona praw osób, które nie mogą prowadzić swoich spraw lub też potrzebują pomocy przy ich prowadzeniu. Kuratela zmierza głównie do ochrony praw majątkowych. Jest to istotna różnica, która oddziela kuratelę od opieki, która za swój cel ma ochronę nie tylko majątku, ale również pieczę nad osobą.


W naszej Kancelarii sporządzamy aplikacje do sądu aby wyznaczyć kuratora, zarządzać kuratelą lub powołać kuratora profesjonalnego.

 

Podatek od spadków i darowizn – specjalistyczne doradztwo prawne

 

Można zmniejszyć podatek spadkowy poprzez specjalny plan podatkowy. Oferujemy specjalistyczne porady, które pomogą Państwu zaplanować najskuteczniejsze wyjście z sytuacji.

 

Trust- Specjalne Fundusze

Trust (specjalne fundusze) są wykorzystywane w różnych sytuacjach, czesto uzywane gdy klient potrzebuje odpowiedniej strategii zarządzania swoimi finansami.

bottom of page